Reformierakonna kevadises volikogus sattusid koos pildile Deniss Boroditš ja Kert Valdaru. Esimene on erakonnast lahkunud, teine jääb ilma peasekretäri ametist. Foto: Konstantin Sednev / Eesti Meedia

Reformierakonna endine peasekretär Kert Valdaru teatas, et loobub ka Reformierakonna nimekirjas riigikokku kandideerimisest ning naaseb oma vanale töökohale Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse juhtkonnas, vahendab ERR.

“Elu teeb vahest keerdkäike, millest tuleb kinni haarata. Sotsiaalministeeriumi kantsler Marika Priske tegi mulle ettepaneku liituda taas Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse juhtkonnaga. Pärast põhjalikku mõtlemist, võtsin ettepaneku vastu, kuna Astangu keskus on Eesti ägedamaid organisatsioone koos ägedaima kollektiivi ja õppijatega,” ütles Valdaru kirjas erakonnakaaslastele.

“Tänan kõiki senise meeldiva koostöö eest. Jään toetama Reformierakonda ja Kaja Kallast. Riigikogusse kandideerimisest loobun, et pühenduda sada protsenti Astangul erivajadusega inimeste ja nende lähedaste elu paremaks muutmisele,” lisas ta.

Lisaks ütles Valdaru Delfile, et tema peasekretäriks tulles käis erakonnas omavaheline kisklemine ning  Reformierakonna olukord praegusega võrreldes oli oluliselt raskem ja võlg ulatus 800 000 euroni.

Pool aastat Reformierakonna peasekretär olnud Kert Valdaru teatas novembri alguses, et astub peasekretäri ametist tagasi, et kandideerida riigikogu valimistel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga