Jaanus Kriisk kandideerib Riigikogu valimistel Isamaa nimekirjas Tartus

Ettevõtja, treener ja publitsist Jaanus Kriisk. FOTO: erakogu

Ettevõtja, treener ja publitsist Jaanus Kriisk kandideerib Riigikogu valimistel Isamaa nimekirjas Tartus.

“Eestimeelsus, konservatiivne maailmavaade ning Isamaa pikaajalised prioriteedid ettevõtlusvaldkonnas ja perepoliitikas on need, mille põhjal otsustasin kandideerida Isamaa nimekirjas oma kodulinnas Tartus,“ rõhutas Kriisk.

Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder tunnustab Kriiski senist tegevust ja tervitab tema liitumist Isamaa meeskonnaga. “Jaanus Kriisk on olnud oma senises tegevuses pühendunud ja põhjalik. Tema isamaalised vaated sobivad hästi meie erakonna nägemusega Eesti arengust ja eesmärkidest,” toonitas Seeder.

Jaanus Kriisk on pikaajalise kogemusega ettevõtja, treener ja publitsist. Tal on üle kolmekümne aasta kogemust kaubandus -ja tootmisettevõtete juhina. Magistrikraad Tartu Ülikoolist, lõpetanud Helisingi Marketingi Instituudi, täiendanud ennast korduvalt USA suurettevõtetes.

Treeneritöös juhendanud õpilasi kes esindanud väärikalt Eestit olümpiamängudel ja maailma- ning Euroopa meistrivõistlustel. Tema õpilased on püstitanud 18 Eesti kergejõustiku rekordit. Tema sulest on ilmunud ka mitmeid spordialaseid raamatuid. Eesti Olümpiakomitee tippspordi nõukogu ja Tartu Rotary klubi liige. Jaanus Kriisk on abielus. Ta on kolme lapse isa. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga