Heiki Magnus liitus erakonnaga uuesti 2021. aastal eesmärgiga seista Isamaa vaadete eest Läänemaal ka edaspidi. Foto: erakogu

Isamaa Läänemaa piirkonna üldkogul valiti 23. novembril uued juhatuse liikmed ja esindajad erakonna volikokku, piirkonda hakkab juhtima Heiki Magnus, kes töötab igapäevaselt riigiteenistuses, olles lisaks ka mitmete organisatsioonide liige, sealhulgas viie organisatsiooni juhatuse liige.

Juhatusse kuuluvad Heiki Magnuse kõrval veel Mikk Lõhmus, Aivar Oruste, Marika Prik ja Arnold Aljaste.

Heiki Magnuse sõnul lisab uue esimehe ametisse asumine piirkonnale kahtlemata värskust ega pea tähendama koheselt kardinaalseid muutusi.

„Meie juhatuse liikmed on oma arvamuse avaldamises võrdsed, sest Läänemaal on tugevad tegijad. Mitmed juhatusse valituks osutunud on varasemalt panustanud kohaliku elu edendamisse volikogu töö kaudu. Mikk Lõhmus on olnud Lääne-Nigula vallavanem ja praegune volikogu esimees Aivar Oruste on olnud kohaliku vallavolikogu liige ka varem ja Arnold Aljaste tegus teistes organisatsioonides,“ selgitas Magnus.

„Ise liitusin Isamaaga esimest korda juba 1999. aastal ja peale vahepealset eemalviibimist ühinesin erakonnaga uuesti 2021. aastal eesmärgiga Isamaa vaadete eest Läänemaal ka edaspidi tugevalt seista ja piirkonna tegevust hoogustada,“ märkis piirkonna esimees Magnus.

Erakonna volikokku valiti esindajateks Heiki Magnus, Marika Prik, Mikk Lõhmus ja Arnold Aljaste. Revisjonikomisjoni liikmeks sai Aarne Taal.

Samuti jätkab pikaaegne juhatuse liige Marika Prik, kes on igati aktiivne ja kogukonnas lugupeetud inimene. Mitte vähem olulise rolli nõustus enda kanda võtma lahkesti endine juhatuse liige Marit Tamm. Tema õhinapõhiseks tegevuseks jääb ka edaspidi Läänemaa piirkonna sekretariaadi töö korraldamine.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga