Isamaa volikogu esimeheks valitud Mart Maastik: Toompeal kiputakse ära unustama, et elu Eestis käib ka väljaspool Tallinna

Isamaa volikogu uus juhatus: (vasakult) Daniel Aganitš, Gerli Lehe ja Mart Maastik.

Laupäeval Viljandis toimunud Isamaa Erakonna volikogul valiti volikogu esimehe kohale tagasi Riigikogu liige Mart Maastik. Volikogu aseesimeesteks said Isamaa Perede ühenduse juht Gerli Lehe ja Noor Isamaa liige Daniel Aganitš.

„Mul on väga hea meel, et lisaks mulle, sisserännanud saarlasele, toetas volikogu aseesimeestena noori ja tegusaid inimesi Harju- ja Jõgevamaalt. Riigikogu saalis töötades kipub jääma mulje, et Eesti on paljude rahvasaadikute jaoks ainult Tallinn. Isamaas teatakse, et elu käib ka väljaspool linnu ja neid inimesi tuleb väärtustada,“ sõnas Maastik.

Volikogu esimees lisas: „Vaatame seda poliitikat, mida valitsus ajab: tõstetakse makse, kaotatakse soodustusi, luuakse automaks, aga teedesse ja elektrivõrgu arendamisse ei investeerita, aetakse kõrgemaks inflatsiooni ja suretatakse ettevõtlust. Kõigest sellest kaotab enim just linnast kaugemal elav inimene ja tema perekond. Just nende maksukoormus tõuseb enim ja seda olukorras, kus aina rohkem rahast kulub niigi igapäevaste ostude tegemiseks. Eesti inimesed on pahased ja otsivad valitsuse poliitikale positiivset alternatiivi. Isamaa pakub seda.“

Isamaa volikogu esimees Mart Maastik.

Volikogu aseesimeheks valitud Gerli Lehe ütles, et Isamaa Perede ühenduse juhina kuuleb ta igapäevaselt, kuidas Eesti pered muretsevad aina enam oma tuleviku ja toimetuleku pärast. „Poliitikute ülesanne peaks olema kindlustunde pakkumine, mitte ootamatute otsustega ebakindluse külvamine. See ongi Isamaa väärtus: meie poliitika alustele võib kindel olla. Meie perepoliitika on suunatud ühiskonna edasisele arengule, pakkudes järgmistele põlvkondadele paremat tulevikku ja rohkem võimalusi. Noored saavad Eestis kvaliteetse hariduse ning võimaluse oma huvialadega tegeleda. Me väärtustame põlvkondade vahelist ühtsust ja perekonnaväärtusi, hoolime lastest, emadest, isadest, vanavanematest ja perekonnast,“ sõnastas Lehe erakonna väärtused.

Gerli Lehe

„Gerli tabab naelapea pihta: kuulata tuleb kõiki Eesti inimesi ja neist hoolida. Ma tunnen, et Eestis kiputakse just noorte häält alahindama, nendega suheldakse valitsuse tasemelt ülevalt alla, kuigi langetatakse otsuseid, mis mõjutavad enim just meie tulevikku. Iga hääl, mis noor poliitikasse annab, on oluline ja mul on väga hea meel, et Isamaa usaldab noori suures poliitikas kaasa rääkima,“ ütles volikogu teine aseesimees Daniel Aganitš.

Daniel Aganitš

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga