Isamaa Perede Ühendus ja Seenioride Kogu toetavad Tallinna linnapeakandidaadina Riina Solmani

Isamaa Perede Ühenduse ja Isamaa Seenioride Kogu juhatused toetavad endise rahvastikuministri ja pikaajalise Isamaa liikme Riina Solmani esitamist Tallinna linnapea kandidaadiks.

Isamaa Perede Ühenduse juhi Helen Hääle sõnul oleks Solman suurepärane valik Tallinna linnapea ametikohale. „Riina Solman on oma sõnades ja tegudes alati seisnud perede ja laste eest. Arvestades, et COVID-19 kriisi mõjudega on teravalt kerkinud esile küsimused sotsiaal- ja haridusvaldkonnas, saaks Tallinn endise rahvastikuministri näol linnapea, kes seisab peresõbraliku ja hooliva linna eest,“ ütles Hääl.

Isamaa Seenioride Kogu juht Ann Räämet tõi välja, et Solmani pikaajaline aktiivne panus erakonnas näitab, et Isamaa saaks endale tugeva linnapeakandidaadi. „Riina on aastaid panustanud Tallinna piirkonna arengusse ning kaasanud erakonna eesmärkide saavutamisse inimesi, kes väärtustavad rahvuslust ja isamaalist maailmavaadet,“ ütles Räämet.

Riina Solmani esitamist Tallinna linnapeakandidaadiks on toetanud ka Isamaa Naiskogu ja Isamaa Kristlaste Ühendus.

Riina Solman on kodanikuühiskonnast välja kasvanud poliitik. Ta on edendanud ligi 20 aastat Oleviste Hoolekannet, olnud vaesuse vastu võitlemise võrgustiku EAPN koordinaator. Solman on valitud korduvalt parimaks suhtekorraldajaks ning tunnustatud Unicefi Sinilinnu tiitliga. Ta on olnud vaesuse ja tõrjutuse vastu võitlemise Eesti hea tahte saadik Euroopas ning teda on nomineeritud Aadu Luukase aastapreemia nominendiks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga