Isamaa naiskogu esitas Tallinna linnapea kandidaadiks Riina Solmani

Isamaa naiskogu laiendatud juhatus esitas Isamaa Tallina piirkonnale ja eestseisusele pöördumise, millega esitab Tallinna linnapea kandidaadiks pikaaegse erakonna liikme, naiskogu IREN juhi ja endise rahvastikuministri Riina Solmani.

Isamaa naiskogu IREN revisjonikomisjoni esimehe Riina Kiti sõnul on Solman väärikas Isamaa kandidaat Tallinna linnapea ametikohale. “Riina näitas ennast rahvastikuministrina väga heast küljest, esindades ametis ka Isamaa naiskogu väärtusi, tehes järjekindlalt tööd Eesti perede järelkasvu huvides ja jäädes igas olukorras väärikaks. Ta on väga sihikindel, suure empaatiavõimega ning pereväärtusi toetav. Riina tegutseb peresõbraliku Eesti kujundamise nimel mitte ainult sõnade, vaid konkreetsete tegudega,” ütles Riina Kitt.

“Soovime, et Riina jätkab samade väärtuste edendamist ka linnapea ametikohal,” lisas Kitt.

Riina Solman on olnud 20 aastat Oleviste Hoolekande süda ja vaesuse vastu võitlemise võrgustiku EAPN koordinaator. Teda on valitud korduvalt parimaks suhtekorraldajaks ning tunnustatud Unicefi Sinilinnu tiitliga. Solman on olnud vaesuse ja tõrjutuse vastu võitlemise Eesti hea tahte saadik Euroopas ja nimetatud Aadu Luukase aastapreemia nominendiks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga