Isamaa eestseisuse kandidaatide pöördumised: Rosenfeldt, Sester, Salvan, Lukas, Kons, Ladõnskaja-Kubits

EESTI,02JUN18 IRL-i suurkogu 2018 Viljandi teatrimajas. Isamaa lipp. ELMO RIIG/Sakala

SIRLE ROSENFELDT

Minu nimi on Sirle Rosenfeldt ja olen tänaseks olnud erakonna liige üle 10 aasta. Miks ma kandideerin taaskord erakonna eestseisusesse? Sest ma näen, et meie erakond vajab värskemat hingamist. Mul on erakonnas olnud võimalus olla erinevatel positsioonidel, see on mulle näidanud erakonda erinevatest külgedest ning täna julgen öelda, et nii mõnigi koht vajaks muutmist.

Kui me teeme asju koguaeg samamoodi, ei saa me oodata ka teistsugust tulemust. Ja kui me vaatame meie reitingut, siis on see kahjuks juba pikalt püsinud madalal. Ma usun, et Isamaa ei ole 5% erakond, Isamaa on peaministri erakond! Selleks aga, et jõuda ühtsema ning tugevamana valijateni, tuleb kõigepealt kodus asjad korda seada.

Meie liikmed tahavad suhelda, tahavad oma arvamust avaldada, kaasa rääkida. Meil on tarvis rohkem noori inimesi pildile tuua, seda saab teha vaid siis kui erakond paneb õla alla nii kampaaniates riske võttes ja noori esiplaanile seades, kui ka toetades teadmistega läbi mentorluse. Isamaa on alati olnud tulevikku vaatav erakond, ka täna peaksime rohkem arutlema teemadel, mis meie riiki tulevikus ees ootavad ning mille osas tuleb otsuseid langetada juba täna.

Seega, hea Suurkogul osaleja, kui ka Sina pead eelpool loetletud teemasid oluliseks, oleksin tänulik kui toetad oma häälega minu kandidatuuri.

 

SVEN SESTER

Ma püüan alati õppida mineviku kogemustest ning ei karda teha otsustavaid samme tuleviku nimel. 1990ndatel saadud eraettevõtluse ja ettevõtete juhtimise kogemus on aidanud mind meeskondade loomisel, otsuste vastuvõtmisel ja vastutuse kandmisel. Olen kindlal veendumusel, et majanduse hea käekäik on paljude teiste otsuste tegemise alus, ja jätkan tööd selle nimel, et majandus kasvaks. Töö ja ühiskondliku tegevuse kõrvalt on minust saanud viie lapse isa ja kahe lapse vanaisa.

 

TIIT SALVAN

Elan Ida-Virumaal Toilas, peres kaks poega ja kaks tütart. Olen erakonna liige aastast 2001. Alates 1999. aastast olen Toila vallavolikogu liige ning töötanud Toila vallavanema ning volikogu esimehena 2002-2012. Olen Isamaa Ida-Viru piirkonna esimees ja eestseisuse liige.

Kandideerin Isamaa eestseisusesse Lavly Perlingu meeskonnas, et tuua erakonda muutust. Muutuva Isamaa näol tekib tugev parempoolne erakond, mida on Eestile vaja pakkumaks meie inimestele selget alternatiivi tänaste võimuerakondadele, maailmavaateta Eesti 200-le ja populistlikule EKREle. Selline Isamaa sõnastab Eesti poliitika võtmeküsimusi ja läheb järgmistele Riigikogu valimistele vastu ambitsiooniga moodustada valitsus. Tutvu meie meeskonna ja plaaniga www.toomeisamaatagasi.ee.

 

TÕNIS LUKAS

Isamaa on kutsutud ja seatud vaatama Eesti arengut tervikuna! Sellesse tervikusse kuulub muidugi ka pidev areng. See on iseenesestmõistetav, et oleme uute tehnoloogiate ja vaba majanduskeskkonna stimuleerimise poolt. Aga selle kõrval ei saa ära unustada algseid, Eesti riigile mõtte andnud põhieesmärke – olla eesti rahva, keele ja kultuuri püsimise tagatiseks. Just nende põhieesmärkidele pühendumine teeb Isamaast Isamaa teiste erakondadega võrdluses. See peab olema selge ka Eesti inimestele – see peab olema Isamaa nägu!

Rahvuslike traditsioonide ja kultuuri hoidmise ja edendamise kõrval pean oluliseks bürokraatliku haldusaparaadi vähendamist riigis ja Eesti regionaalset tasakaalustatust – halduslahendused peavad aitama kaasa töökohtade loomisele kõigis Eesti piirkondades. Rahvastikupoliitika, s.t. tark perepoliitika on ainumõeldav alus ka Eesti majanduslikule arengule, et ei peaks tegema panust massilisele võõrtööjõu sisse toomisele. Soovin kõigile head suurkogu ja eestimeelseid otsuseid!

 

TÕNIS-MARTIN KONS

Olen ettevõtja ja tegutsen igapäevaselt investeerimispanganduse valdkonnas. Erakonna liige aastast 1993 ning ka üks Res Publica erakonna asutajaid ja peasekretär. Olen Isamaa erakonna tegemistes taas aktiivselt kaasa löömas, olles valitud erakonna volikogu liikmeks.

Kandideerin Isamaa eestseisusesse Lavly Perlingu meeskonnas, et tuua erakonda muutust. Muutuva Isamaa näol tekib tugev parempoolne erakond, mida on Eestile vaja pakkumaks meie inimestele selget alternatiivi tänaste võimuerakondadele, maailmavaateta Eesti 200-le ja populistlikule EKREle. Selline Isamaa sõnastab Eesti poliitika võtmeküsimusi ja läheb järgmistele Riigikogu valimistele vastu ambitsiooniga moodustada valitsus. Tutvu meie meeskonna ja plaaniga www.toomeisamaatagasi.ee.

 

VIKTORIA LADÕNSKAJA-KUBITS

Aastast 2015 olen Riigikogu liige, kaitsen Isamaa väärtusi Kultuurikomisjonis, mis vastutab nii kultuuri- kui haridusvaldkonna eest. Eesti Keele Majade käivitaja. Mitmete auhindadega tunnustatud ajakirjanik. Viie raamatu autor.

Kandideerin Isamaa eestseisusesse Lavly Perlingu meeskonnas, et tuua erakonda muutust. Muutuva Isamaa näol tekib tugev parempoolne erakond, mida on Eestile vaja pakkumaks meie inimestele selget alternatiivi tänaste võimuerakondadele, maailmavaateta Eesti 200-le ja populistlikule EKREle.

Selline Isamaa sõnastab Eesti poliitika võtmeküsimusi ja läheb järgmistele riigikogu valimistele vastu ambitsiooniga moodustada valitsus. Tutvu meie meeskonna ja plaaniga www.toomeisamaatagasi.ee.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga