Isamaa aukohtu kandidaadid: Üprus, Laius, Kirschfeldt

EESTI,02JUN18 IRL-i suurkogu 2018 Viljandi teatrimajas. Isamaa lipp. ELMO RIIG/Sakala

AVO ÜPRUS
Olen osalenud mitmete tänaseks Isamaa Erakonna moodustanud ühenduste asutamisel: Kristlik Liit, ERSP, Res Publica. Minu maailmavaade ja veendumused ei ole muutunud. Lähtun ka täna otsuseid tehes isamaalistest ja kristlikest väärtustest. Elul peab olema vundament. Sohu ei saa midagi ehitada, soos pole midagi kindlat. Isamaa ei ole soo. Isamaal on oma kultuur, oma tavad ja tulevik. Seda ehitame koos. Kaljule, mis koosneb meie väärtustest.

Olen seisukohal, et meie eestseisuse- ja esimehekandidaadid on väärikad ning väärivad lugupidamist. Meie valik saab toimuda nende poolt seatavate prioriteetide võrdlemisest erakonna alusväärtustega. Ainult nõnda püsime ühtse ja kindlana liberaliseerunud ühiskonnas, ainult nõnda hoiame tegelikult isamaad, eesti peresid, keelt ja kultuuri.

AGU LAIUS
Erakond põhineb usaldusel. Usaldus tekib, kui oleme ausad.

Kandideerin Isamaa eestseisusesse Lavly Perlingu meeskonnas, et tuua erakonda muutust. Muutuva Isamaa näol tekib tugev parempoolne erakond, mida on Eestile vaja pakkumaks meie inimestele selget alternatiivi tänaste võimuerakondadele, maailmavaateta Eesti 200-le ja populistlikule EKRE-le.

Selline Isamaa sõnastab Eesti poliitika võtmeküsimusi ja läheb järgmistele Riigikogu valimistele vastu ambitsiooniga moodustada valitsus. Tutvu meie meeskonna ja plaaniga www.toomeisamaatagasi.ee

HANNO KIRSCHFELDT
Olen 54-aastane valge hetero mees. Keskharidusega, vabaabielus. Kaitseliidu tegevusse panustanud aastast 2009. Abipolitseinikuna juba neli aastat väljas käinud. Sõnaga, kord ja õiglus on mulle vägagi olulised mõisted ja selles liinis kaasa rääkida ei väsi ma kunagi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga