Isamaa esimeest Helir-Valdor Seederit saatsid teel valimiskomisjoni mitmed erakonna parlamendisaadikud, ministrid ja valimistel kandideerijad, kes kandsid silte Isamaa tähtsaimate valimislubadustega.

Isamaa erakond läheb Riigikogu valmistele täisnimekirjaga. 18. jaanuaril ennelõunal andis erakonna esimees Helir-Valdor Seeder Vabariigi Valimiskomisjonile üle 125 isamaalase kandideerimisavaldused.

„Mul on siiralt hea meel, et Isamaa valimisnimekiri on traditsiooniliselt palju sügavam kui lihtsalt tugevad esinumbrid ja kõigis ringkondades leiab palju väärikaid kandidaate, kes Riigikokku saades toovad Toompeale teadmisi, kuidas parendada elu igas Eesti nurgas. Loodan, et järgmises Isamaa fraktsioonis kohtame värsket verd ja mõtteid,“ kommenteeris Seeder Isamaa valimisnimekirja.

Isamaa esimeest saatsid teel Riigikogu hoonest valimiskomisjoni mitmed erakonna parlamendisaadikud, ministrid ja valimistel kandideerijad, kes kandsid silte Isamaa tähtsaimate valimislubadustega nagu eesti keele kaitse plaan ja perepõhine maksureform.

„Möödunud neli aastat on Isamaale olnud väga töökad ja oleme täitnud kõik oma olulisimad valimislubadused. Loodame, et valija hindab seda,“ ütles Seeder. „Meile on praeguse koosseisu volituste lõppemine aga kõigest vahefiniš ja küsime valijatelt tugevat mandaati, et seista ka järgmisel neljal aasta Eesti kestmise ja turvalisuse ning meie perede heaolu eest.“

Riigikogu 2023. aasta valimiste Isamaa üldnimekirjaga saab tutvuda siin

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga