Endine Jõgeva vallavanem Angela Saksing liitub Isamaaga

Angela Saksing. Foto: Jõgeva vald

Aastatel 2021-2023 Jõgeva vallavanema ametit pidanud Angela Saksing otsustas liituda Isamaa erakonnaga.

Juba enam kui kümnendi aktiivselt kohalikus poliitikas osalenud Saksing sõnas Isamaaga liitumist kommenteerides, et otsuse langetamise taga on erakonnaga jagatud väärtused. „Isamaa aluspõhimõtted, rahvuslikud ja kristlikud väärtused, käivad minu maailmavaatega kokku,“ ütles Saksing.

Isamaa Jõgevamaa piirkonna esimehe Aivar Koka sõnul on Saksing läbi aastate kohalikus elus kaasa lüües näidanud, et talle läheb Jõgeva valla käekäik väga korda.

„Sadala kooli juhina tegi Angela ühest väikesest maakoolist tõsiseltvõetava hariduskeskuse ja vallavanemana tundis ta igapäevaselt huvi Jõgeva valla inimeste käekäigu ja heaolu üle. Isamaa Jõgevamaa piirkond on väga õnnelik, et üks tugev poliitik on tulnud meie sekka ja loodame tegusale koostööle, sest juba tuleval aastal ootavad ees kohalikud valimised,“ tõdes Kokk.

Ka Saksing nentis, et tema esmane fookus Isamaa liikmena on ettevalmistused kohalike omavalitsuste valimisteks, et jätkata seeläbi koduvalla arengusse panustamist.

„Me kõik teame, et kohalikud omavalitsused on Eestis praegu keerulises seisus ja Jõgeva pole siin erandiks. Tahan anda enda panuse, et olukord paraneks ja vald tervikuna areneks. Jõgeva on maakonna keskuseks ja selle tähtsuse peame vallana välja kandma,“ rääkis Saksing.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga