Anne Nõgu pälvib Rakvere linna kõrgeima autasu

Fotol: ANNE NÕGU

Rakvere linn tunnustab Rakvere Kroonimärgi teenetemärgiga nelja silmapaistvat inimest. Linna kõrgeima autasu pälvivad tänavu HKScan Estonia juhatuse esimees Anne Mere, Rakvere eragümnaasiumi direktor ja ettevõtja Anne Nõgu, OÜ Liliina juht ja Rakvere Võrkpalliklubi treener Mehis Täpp ning Rajaotsa muusikakooli juht Toomas Rannu, kirjutab Virumaa Teataja.

Rakvere eragümnaasiumi direktor ja ettevõtja Anne Nõgu pälvib tunnustuse pikaajalise panuse eest Rakvere linna haridus- ja kultuurielu ning ettevõtluse edendamisesse. Anne Nõgu on ka erahuvikooli Kaur asutaja, Art Café ja Art Hotelli rajaja ning juht. Anne Nõgu eestvedamisel toimuvad Rakveres balletiõpingud, ta on aldis toetama festivale ja kultuurisündmusi. Nõgu eestvedamisel on aastate jooksul toimunud tihe kultuurivahetus Rakvere sõpruslinna Cēsise kultuurikorraldajatega.

Teenetemärgid antakse üle Rakvere linnapea Marko Tormi ja linnavolikogu esimehe Mihkel Juhkami Eesti vabariigi aastapäeva vastuvõtul Rakvere teatris reedel, 22. veebruaril.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga