FOTO: Kuvatõmmis. Viimsi Teataja.

14.septembri pärastlõunal avati uuenenud Viimsi skatepark. Ürituse avas Viimsi noortekeskuse esindaja Aare Vest, kes tänas kohaletulnud rahvast ning tutvustas eesolevat programmi. Viimsi vallavanem Laine Rändjärv avaldas suurt tänu oma eelkäijatele ja Jan Treile (Isamaa), kes aitas leida vahendid projekti elluviimiseks.

Viimsi vallavolikogu liige ja koalitsiooni aseesimees Jan Trei meenutas, et 2013. aastal avati esimene valla rulapark. Trei leiab, et vana rulapargi uuendamine näitab seda, et investeering läks asja ette ning valla noored on seda palju kasutanud.

„Loodetavasti saab uus rulapark olema veelgi atraktiivsem ning põnevust pakkuv. Võib-olla kujuneb uuest rulapargist populaarseim Viimsi noorte kogunemiskoht, kus oma vaba aega veeta,“ rääkis Trei.

Küll aga tuleb tõdeda, et läbi aegade üks enim esinenud probleem rulapargis on kiivrita sõitmine. Seetõttu tuletasid Jan Trei ja Laine Randjärv noortele meelde, kui tähtis on ekstreemspordi harrastajal kiivrit kanda.

Laste jaoks avas rulapargi täielikult aga ekstreemtrikkide võistlus, mida tuli korraldama Keerdtrepp. Keerdtrepp on kogukond noori, kes tegelevad erinevate spordialade, sealhulgas ekstreemspordi viljelemise ja arendamisega ning Eesti noorte ühiskondliku ja kehalise aktiivsuse tõstmisega. Keerdtrepp viis läbi erinevaid võistlusi ning vanusest sõltumata oli kõigil võimalik end proovile panna. Noored ekstreemsportlased ütlesid, et uuenenud pargis on kordades parem sõita.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga