Vehkleja ja vehklemistreener Meelis Loit kandideerib valimistel Isamaa nimekirjas

„Kandideerin Isamaa nimekirjas, sest toetan konservatiivset maailmavaadet, jagan Isamaa väärtusi ning sarnaselt Isamaa erakonnaga usun ma Eestisse. Kandideerin, sest oma kodulinna käekäik läheb mulle korda ning olen kindel, et mul on jõudu Tallinna edendamisele kaasa aidata,“ ütles Meelis Loit, lisades, et Tallinna juhtimine peab olema oskuslik, korruptsioonivaba, läbipaistev ning pikalt ettevaatava plaaniga.

„Minu jaoks on oluline, et laste ja noorte huviharidus oleks mitmekesine ja kättesaadav võimalikult paljudele lastele, samuti kaasaegsed sportimisvõimalused peaksid olema kättesaadavad kõigile tallinlastele sõltumata vanusest. Linnaruum peaks tänasest rohkem soodustama autovaba liiklemist – selles osas on Tallinnal võrreldes naaberriikide pealinnadega palju arenguruumi,“ ütles Loit.

Meelis Loit on Eesti vehkleja ja vehklemistreener, kes on osalenud kahtedel olümpiamängudel. Atlanta olümpiamängudel 1996. aastal sai ta epees individuaalvõistluses 35. ja meeskonnavõistluses 5. koha, Sydney olümpiamängudel 2000. aastal sai ta individuaalselt 30. ja meeskondlikult 9. koha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga