Tallinna Linnavolikogu Isamaa fraktsiooni liikmeks asub Olle Koop

Viktoria Ladõnskaja-Kubitsa asemel saab Tallinna volikogu liikmeks Olle Koop.

Viktoria Ladõnskaja-Kubits peatas 1. juunist oma volitused Tallinna Linnavolikogus, tema asendusliikmeks on Isamaa Erakonna liige Olle Koop.

Koop kuulub Isamaa Erakonda aastast 2002. Ta on olnud kahel korral erakonna eestseisuse liige, ta kuulub Isamaa Erakonna Tallinna piirkonna juhatusse ning juhib Isamaa Kesklinna osakonda.

Olle Koopi ettepanekul sai Isamaa 2017. aasta KOV valimiste majandusprogrammi üheks oluliseimaks punktiks Talsinki kaksiklinna idee. “Tallinna suurim kasutamata potentsiaal on Tallinn-Helsingi tunneliga ühendatud kaksiklinn ning kavatsen teha endast kõik oleneva, et selle tekkele kaasa aidata” ütles Koop. Isamaa fraktsiooni algatusel loodi 1. novembril 2018 Tallinna Linnavolikogus Tallinna Helsingi tunneli rajamise toetusrühm.

Olle Koop on varasemalt olnud Tallinna Linnavolikogu liige fraktsioonitu Edgar Savisaare asendusliikmena ajavahemikus 15.06. – 15.09.2018. Koop on eluaegne Tallinna Kesklinna elanik, lõpetanud 21. Keskkooli, omab kahte magistrikraadi – strateegilise juhtimise kraadi Tartu Ülikoolist ja rahvusvahelise majanduse ja -turunduse kraadi Tallinna Tehnikaülikoolist. Ta on olnud mitmel korral Tallinna volikogu majanduskomisjoni liige, õiguskomisjoni liige ja Kesklinna linnaosakogu liige. Olle Koop on ettevõtja kes on tegutsenud posti- ja kinnisvara valdkonnas ning olnud ka Riigi Kinnisvara AS ja Eesti Post AS nõukogu liige.

Isamaa peab oluliseks seista eesti keele ja kultuuri eest, ausa ning läbipaistva asjaajamise eest Tallinnas.

Isamaa Tallinna Linnavolikogu fraktsiooni liikmeteks on Siim Valmar Kiisler, Olle Koop, Kaido Kukk, Mart Luik, Priidu Pärna.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga