Rakvere tohter Tõnis Pruler liitus Isamaaga

Tõnis Pruler soovib anda oma panuse mõistuspärase konservatiivse eluvaate toetuseks, mida Isamaa esindab. Foto: Eesti Uudised

Rakveres üles kasvanud ja täna Rakvere Haiglas kõrva-nina-kurgu arstina töötav Tõnis Pruler liitus Isamaaga.

Tõnis Pruleri sõnul soovib ta anda oma panuse mõistuspärase konservatiivse eluvaate toetuseks, mida Isamaa erakond esindab. „Mind häirib ebaproportsionaalselt vastanduv, räuskav ja kõike materdav konservatiivsus, mis väliselt edukalt laineid lööb. Aktiivse kogukonna liikmena on mulle oluline mõistuspärane konservatiivsus, soovin, et see jõuaks enam inimesteni ja ka riigikogusse. Liitusin Isamaaga, et ratsionaalsel mõtlemisel ja mõistlikul meelel oleks enam kõlapinda,“ ütles Tõnis Pruler.

Riigikogu liikme ja Rakvere piirkonnajuhi Marko Pomerantsi sõnul on vanasõna: “Kes teeb, see jõuab!” pärit Arkna kandist ja alguse saanud Tõnisest. „Muidugi on kohti, kus temast kasu pole, näiteks Rakvere kammerkoor Solare bassirühmas, sest ta on tenor. Ta on Rakvere linnavalitsuse liige, tunnustatud kõrva-nina-kurgu tohter (see on neil pereviga), Waldorfkoolis asine lapsevanem ja hea abikaasa.  Süda on tal õiges kohas. Isamaale on Tõnise ühinemine meiega heaks päevaks,“ ütles Marko Pomerants.

Tõnis Pruler on lõpetanud Tartu Ülikooli 2006.a. ja erialase residentuuri 2009a. ning alates sellest töötab Rakvere Haiglas kõrva-nina-kurgu arstina. Tõnis Pruler on Rakvere linnavalitsuse liige ja Rakvere Waldorfkooli nõukogu liige ning üks selle kooli loojatest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga