Marko Kaljuveer kandideerib Riigikogu valimistel Isamaa nimekirjas

Marko Kaljuveer. FOTO:SANDER ILVEST/POSTIMEES

Spordiajakirjanik, teleprodutsent ja pedagoog Marko Kaljuveer kandideerib Riigikogu valimistel Isamaa nimekirjas.

„Konservatiivne maailmavaade ja Isamaa pikaajalised prioriteedid haridusvaldkonnas on need, mille põhjal otsustasin kandideerida Isamaa nimekirjas. Tegutsen praegu õpetajana Saue Koolis ning Eesti hariduse ja eestikeelse õppe käekäik on minu jaoks väga olulised,” ütles Kaljuveer.

Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder tervitab Kaljuveeri liitumist Isamaa meeskonnaga. „Marko Kaljuveer on isamaaliste vaadetega arvamusliider ja silmapaistev avaliku elu tegelane, kes väärtustab eesti keelt ja kultuuri. Tema teadmistel ja pikaajalisel kogemusel meediamaastikul on suur väärtus ning usun et tema siirdumine poliitikasse loob uut kvaliteeti,“ rääkis Seeder.

Marko Kaljuveer on tuntud spordiajakirjanik ja arvamusliider. Tal on Tartu Ülikooli magistrikraad ajakirjanduses ja ta on end täiendanud Norra Ajakirjanike Instituudis. Kaljuveer on töötanud Eesti Rahvusringhääälingus toimetaja, peaprodutsendi ja sporditoimetuse juhatajana ning AS Postimees Grupi peaprodutsendina. Kaljuveer on nii ERR-s kui Kanal 2- s juhtinud suuri teleprojekte ja vahendanud olümpiamänge 12 korda, viimati Pekingis peetud taliolümpiamängud sel aastal.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga