Lavly Perling. FOTO: Laura Oks

Lavly Perling teatas täna hommikul erakonna liikmete poole tehtud pöördumises, et kandideerib 20. juunil Isamaa esimeheks.  Eesti Uudised avaldavad Perlingu pöördumise täies mahus.

Head kaasteelised!

Aitäh, et olete leidnud aega viimasel ajal erinevates Eestimaa kohtades istuda maha ja arutada meie ühise erakonna tuleviku nimel.

Mõne hetke pärast annan teada oma nõusolekust kandideerida Isamaa esimeheks, kuid enne seda pean oluliseks seda teadet just teiega jagada. Tänan teid selle eest, et olete mind sel valiku tegemisel toetanud ja julgustanud. Nii nagu teile, läheb ka mulle Isamaa korda.

20.juunil valime erakonnale edasise suuna ja see on see hetk, kus Isamaal on võimalus taas tõusta laiapindseks, Eestile arenguspurti pakkuvaks, igas valdkonnas Eesti parimate teadlaste, ekspertide ja asjatundjatega koostööd tegevaks erakonnaks. Meil on selleks inimesed, ideed ja plaan. Isamaa muutus pole asi iseenesest. Seda on vaja Eestile ning seda inimesed meilt ootavad.

Olen näinud Eesti inimeste rasket elu ja samas ka võimalusi kõikide elustandardi parandamiseks. Selleks on vaja teha raskeid, mitte iseenda, vaid Eesti huvidest lähtuvaid otsuseid- panna lauale maksureform, rääkida tervishoiu- ja haridusreformidest ning kujundada ümber majanduskeskkond, et anda Eestile konkurentsivõime maailmas. Sest kui majandusel läheb hästi, on läbi selle võimalik tõsta kõikide elustandardit. Tugev rahvas, tugev majandus ja tugev riik koostoimes pakuvad lahendusi.

Isamaas on palju inimesi, kes tahavad panustada, kaasa mõelda ja osaleda erakonna poliitika kujundamises. Mööda Eestit ringi sõites ja erakonna liikmeid kuulates ja nendega arutades näen ma nende silmis lootust. Inimesed erakonnas, kellele see kõik korda läheb on ühiste arutelude käigus väljendunud lootusrikkalt, et teeme siis Isamaa taas suureks ja julgeks.

Isamaal võiks alates juunist olla kolm eesmärki – muutuda juhtivaks opositsioonijõuks, kindlustada Isamaa kohalolek üle Eesti ning viia erakond 2023. aasta parlamendi valimisteks kolme suurema hulka. Selleks on vaja taaskäivitada organisatsioon, tuua erakond raskest seisust välja ja liita meid ühtseks jõuks.

Teie toetus, ideed, ettepanekud ja mõtted on alati oodatud, sest iga organisatsioon saab tugevaks ja mõjukaks just siis, kui ta kaasab oma parimad.

Kena päeva ja uute kohtumisteni!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga