Karl Sander Kase: Reforminoored langesid Sinise äratuse tasemele

Karl Sander Kase, Isamaa Noorteühendus ResPublica aseesimees

Isamaa Noorteühendus ResPublica aseesimees Karl Sander Kase mõistis Reforminoorte trollimise hukka.

Kui eilses peaministrikandidaatide debatis võis paljudes vaatajates küsimusi tekitada Jüri Ratase väide, et EKRE ja Reformierakond tegelevad ulatusliku trollimisega, siis tänane uudis kinnitab peaministri sõnu. Viimase kuu aja jooksul on kaks erakondade noortekogu laiaulatusliku trollimisega vahele jäänud – Sinine äratus ja Reforminoored.

Valimised muudavad inimesi. Täiesti asjalik noor võib kampaaniatuhinas muutuda tavaliseks trolliks. Kusjuures Sinise äratuse trollimise mõistis Reformierakond teravalt hukka. Nüüd tundub, et Reformierakonda hakkas häirima see kui palju tähelepanu EKRE enda käitumisega pälvis ning seetõttu proovitakse valimispäeval samasugust rambivalgust pälvida.


Vaevalt, et noororavad selle idee peale iseseisvalt tulid. Mitte miski ei õigusta seda, et üks erakond seab trollimise tähtsamale kohale kui Eesti noorpoliitikute usaldusväärsuse. Valimispäev peaks olema Eesti rahva pidupäev. Sellel päeval peaksid selguma parimad kandidaadid, kellele rahvas usaldab riigijuhtimise järgmiseks neljaks aastaks. Paraku näeme, et on neid, kes sellest pidulikust päevast ei hooli ning kasutavad tähelepanu saamiseks ka kõige madalamaid võtteid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.