Isamaa esimese logo autor liitus erakonnaga

Isamaa erakonna Tallinna piirkonnaga liitus ettevõtja ja kaitseliitlane Helmet Raja, kes on Isamaa esimese logo ja 2007a. eduka valimiskampaania “Õnn ei ole rahas” autor. Helmet Raja ütleb enda kohta, et on eelkõige loomingulisest isikust “elu otsija”, kes on ühtlasi tegev ettevõtjana. Käesoleval hetkel viibib tegusale kaitseliitlasele kohaselt järjekordsel väljaõppeharjutusel.

Isamaa erakonna esimehe Helir-Valdor Seederi sõnul tugevdab ettevõtlike ja vabatahtlikult riigikaitsesse panustavate inimeste liitumine Isamaa poliitikat. “Poliitmaastik vajab isamaalisi väärtusi hoidvaid inimesi, kes panustavad oma töö kõrvalt riigi julgeolekusse,” ütles Seeder.

Helmet Raja sõnul on tema isiklik poliitiline kreedo lapsiku eluhoiaku asemel täiskasvanuliku isamaalise maailmakäsitluse tugevdamine, propageerimine ja võimendamine. “Kuivõrd on konservatiivse maailmavaate intellektuaalne alusbaas koondunud ennekõike Isamaasse, on minu jaoks loomulik valik Isamaaga liituda nüüd, kui on valida argumenteeritud rahvusluse ja käratsemise vahel. Isamaa suudab avalikkusele anda edasi argumenteeritud ja sisulist sõnumit,” ütles Raja.

Ühe erakonna tegevuse mõte peabki tema sõnul olema just organisatsiooni tugevdamine ja oma ideede eest seismine. “Eestluse eest seismine ja oma rahvusriigi ehitamine on praegusel ajastul peamine ülesanne, vaadates kõigele, mis ümberringi toimub. Eestluse eest seismisel on arukas konservatism kahtlemata võtmesõnaks,” lisas ta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga