Hendrik Agur lahkub GAG-i direktori kohalt ja MTÜst Eesti200

Hendrik Agur keeras Eesti200-le selja. FOTO: SCANPIX/MIHKEL MARIPUU/EESTI MEEDIA

Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasiumi (GAG) direktor Hendrik Agur teatas, et lahkub detsembri lõpus koolijuhi ametist ning jätkab uuel aastal haridus- ja teadusministeeriumi ametnikuna.

“Lahkun Gustav Adolfi Gümnaasiumi direktori ametist 29. detsembril 2018 ning teen seda kerge südamega. Loodetavasti asub uus juht ametisse alates 29. detsembrist,” kirjutas Agur kooliperele saadetud läkituses.

Agur lisas, et alustab uuest aastast tööd haridus- ja teadusministeeriumis, asudes koordineerima riigigümnaasiumide rajamist.

“Arvan, et olen oma missiooni Gustav Adolfi Gümnaasiumi ees täitnud ning nüüd oleks aus usaldada Gustav Adolfi Gümnaasiumi juhtimine uuele inimesele, kes tuleb oma mõtete, energia ja aktsentidega ning annab koolile uut hingamist. Soovin kogu südamest, et meie vana kooli traditsioonid jätkuksid, väärtused oleksid jätkuvalt kõrges aus ning organisatsiooni areng saaks värskemad aktsendid uue juhi targal eestvedamisel,” kirjutas Agur, kes on GAG-i juhtinud alates 2005. aasta 29. detsembrist.

Aguri otsus loobuda kandideerimast Eesti 200 nimekirjas on MTÜle järjekordne hoop. Oktoobri alguses teatasid oma lahkumisest Sotsiaalministeeriumi asekantsler Rait Kuuse ning  LHV juhatuse liige Indrek Nuume.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga