Anija vallavanem Arvi Karotam liitus Isamaaga ja kandideerib Riigikogu valimistel

Anija vallavanem Arvi Karotam pühapäeval kõnet pidamas Vabadussõja monumendi taasavamisel raudteejaamas. FOTO: MIHKEL MARIPUU/EESTI MEEDIA

Anija vallavanem ja Eesti Meestelaulu Seltsi endine juht Arvi Karotam liitus erakonnaga Isamaa ning kandideerib Riigikogu valimistel Harju- ja Raplamaal.


Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder juhtis tähelepanu sellele, et omavalitsusjuhtide hulgas on väga palju Isamaa inimesi, kes väärtustavad parempoolset rahvuslikku poliitikat. Seeder tõstis esile Arvi Karotami suurt kogemust juhtivatel vastutusrikastel ametikohtadel nii avalikus kui ka erasektoris. “Tema seisukohad ja nägemus Eesti tulevikust ühtivad Isamaa omadega. Arvi Karotam on näidanud ennast võimeka omavalitsusjuhina ja tugevdab kindlasti Isamaa meeskonda,” ütles Seeder.

Arvi Karotam tunnustas Isamaa selget eestimeelset poliitikat ning naasmist oma ajaloolise nime ja väärtuste juurde. “Kui Anija mees nüüd Tallinna läheb, siis seisab ta samuti oma rahva ja tema väärtuste eest,” lisas Arvi Karotam.

Arvi Karotam on aastast 2013 ligi 6300 elanikuga Anija vallavanem. Ta on olnud aastatel 2008 – 2016 mees- ja poistekoore ühendava Eesti Meestelaulu Seltsi juhatuse esimees. Arvi Karotam on töötanud Riigikogu alalise esindajana Euroopa Parlamendi juures ja Majandusministeeriumi nõunikuna Brüsselis. Aastatel 2003-2005 töötas Arvi Karotam Riigikogu Kantselei asedirektorina. Arvi Karotam on olnud edukas ettevõtja. Ta on asutanud 1991.aastal reisibüroo Hermann Reisid, mis täna kannab nime CWT Kaleva Travel Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli rahanduse ja krediidi eriala. Arvi Karotam on abielus ja kaksikute poegade isa.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga