VIDEO: Tunne Kelam: Reformierakond õõnestab Eesti põhiseaduslikku korda

Tunne Kelam. FOTO: kuvatõmmis, Eesti Uudised

Euroopa Parlamendi saadik Tunne Kelam on nördinud, et Andrus Ansip on valimiskampaanias hakanud õõnestama Eesti põhiseaduslikku korda. Kelami sõnul ei kohku Reformierakond millegi ees tagasi ning järgib lääne liberaalide ja sotsialistide eeskuju oma riigi peale kaebamisel.

Kommentaarid artiklile “VIDEO: Tunne Kelam: Reformierakond õõnestab Eesti põhiseaduslikku korda

 • 24. mai 2019 kell 18:09
  Permalink

  Reformierakond on valmistanud tõelise pettumuse. Valimisvõit võeti neilt viguriga, mida nad ise on korduvalt kasutanud -seega kukkus pähe enese õhku visatud kivi. Õhku paisatud ülbuse kive on nende peade kohal kukkumiseks magusat juhust ootamas veel üpris soliidne parv. Kui võimu nimeline kiiver kohe kiiresti taas nende pähe tagasi ei tule, on….
  Demokraatia tähendab võimu liikumist ühtede kätest teiste kätte. Konstruktiivse opositsiooni toolil peaks oskama iga poliitik istuda soliidselt, oma nägu pisaratest kriimuliseks tegemata ja süüdlasi teiste kontoritest otsimata! Reformikad peaks täna haleda kaebamise asemel peeglit kasutama…..

  Vasta
 • 22. mai 2019 kell 05:17
  Permalink

  Siinjuures peab andma Tunne Kelamile kes argumiteerituult toetas Talvikut

  Vasta
 • 19. mai 2019 kell 09:26
  Permalink

  Väga õige,Reformierakond õõnestab ja levitab hävitavat informatsiooni kogu Eestile. Nad nagu ei saaks aru,et EU esindatakse Eestit! Tänan,hr.Kelam!

  Vasta
 • 17. mai 2019 kell 19:52
  Permalink

  Hea,et hr,Kelam sellest aru saab.

  Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga