Tsahkna tiirutab Baruto ümber aga Keskerakonna pakkumine vist parem

Endine sumokuulsus Baruto lubab lähiajal avalikustada, kelle nimekirjas ta kandideerib. Foto: Joakim Klementi / Eesti Meedia

Usaldusväärsed allikad sahistasid, et Margus Tsahkna tiirutab ümber meie kuulsa sumomaadleja Baruto, kodanikunimega Kaido Höövelsoni, et viimane kandideeriks loodava erakonna Eesti 200 ridades. Tsahkna on teda pikemat aega “moosinud” aga ilmselt tulemuseta, sest vägilasel on laual vist parem pakkumine Keskerakonnalt. Igal juhul siiani pole poliitikasse suundub Baruto oma otsust avalikuks teinud.

Margus Tsahkna ongi üks põhilisi Eesti 200 värbajaid, tegi seda aktiivselt juba siis, kui tema seotus oli avalik saladus. Arusaamatuks jääb, miks poliitliikumise eestkõnelejaks kujunenud Kristina Kallas üritab ajakirjanikele iga hinna eest selgeks teha, et Tsahkna roll pole nii kaalukas. Selline tulemuseta vassimine tõmbab ainult nende mainet maha ja hävitab “uue poliitika” jutu usutavuse. Kõik Margus Tsahknaga lähemalt kokkupuutunud inimesed teavad, et Eesti 200 ongi tema vaimusünnitus, mille tuumikus on korporatsioonis Sakala tekkinud kitsam sõpruskond ja mida rahastab peamiselt selle sõpruskonna liige Nortali juht Priit Alamäe.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga