Raplamaal tähistati omavalitsuspäeva

FOTO: Merle Beljäev

1. oktoobril tähistati Raplamaal nelja valla osavõtul Märjamaa kultuurikeskuses ühiselt omavalitsuspäeva. Raplamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse otsusel tunnustati ka nelja omavalitsustöötajat, kes said tänuväärse töö eest Rapla maakonna hõbedased rinnamärgid.

Raplamaa omavalitsuste päevale olid kutsutud omavalitsuste töötajad, ametnikud ja juhid, omavalitsuste liidu endised esimehed ja endised maavanemad ning ka need alevi- ja vallavanemad,  kes juhtisid omavalitsuste taastamise protsesse eelmise sajandi 90.ndatel.

Kohila vald tunnustas vallaametnik Piia Lihti. Kohila  vallavanema ja Raplamaa Omavalitsuste Liidu esimehe Heiki Hepneri sõnul on Piia Liht suure empaatiavõimega inimene, kes on orienteeritud sellele, et iga vallavalitsuse poole pöördunud isik saaks küsimusele või probleemile lahenduse parimal võimalikul viisil. Lisaks said tunnistuse Märjamaa valla ametnik Maigi Linna, endine Kehtna valla ametnik Leida Uusallik ja staašikas Raplamaa ametnik Ants Soodla.

Esmaspäeval tähistati esmakordselt omavalitsuspäeva riikliku tähtpäevana.  Riigikogu võttis 29. mail 2018 vastu seaduse, millega 1. oktoober nimetati riikliku tähtpäevana omavalitsuspäevaks.

Kohila vallavanem ja Raplamaa Omavalitsuste Liidu esimees Heiki Hepner tunnustas Piia Lihti.
FOTO: Merle Beljäev
FOTO: Merle Beljäev
FOTO: Merle Beljäev
Maiga Linna
FOTO: Merle Beljäev
Ants Soodla
FOTO: Merle Beljäev

 

Piia Liht
FOTO: Merle Beljäev

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga