Isamaaga liitub pianist ja EMTA klaveriprofessor Peep Lassmann

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia endine rektor ja praegune nõukogu liige, tunnustatud pianist ning muusikapedagoog Peep Lassman liitub Isamaa Erakonnaga.

„Jälgin Eestis toimuvat murelikult. Olukorras, kus valitsevad poliitikud ei näi tõsiselt võtvat kvaliteetset haridust, kus valitsuskoalitsioon ja mõnigi opositsioonierakond eiravad presidendi mõistlikke soovitusi ja püüavad teda selle eest „paika panna“, kus elurikkuse kadumine looduses ei leia piisavat tähelepanu, ei saa jääda kõrvaltvaatajaks,“ rõhutas Lassmann.

Isamaa esimehe Urmas Reinsalu ütles Lassmanni liitumist tervitades, et Eesti ühiskonnas on aina kasvav rahutus Reformierakonna veetava valitsuste poliitikate osas. „Selles olukorras on vaja mõistlikku, rõõmsameelset ja positiivset alternatiivi, mida Isamaa kehastab,“ sõnas Reinsalu.

Peep Lassman on juhtinud muusikavaldkonna olulisi MTÜsid, sealhulgas Eesti Muusikanõukogu ja Eesti Interpreetide Liitu, aga pikaaegse harrastusornitoloogina ka Eesti Ornitoloogia Ühingut. Lassmann on Eesti Vabariigi Riigivapi III klassi ja Eesti Vabariigi Valgetähe IV klassi ordeni kavaler.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga