Isamaa Raplamaa piirkonna juhiks valiti Heiki Hepner

28. veebruaril toimus Kohilas Isamaa Raplamaa piirkonna üldkogu, kus valiti nii uus piirkonna juhatus kui ka esindajad erakonna volikokku. Raplamaa piirkonna esimehena jätkab Heiki Hepner.

Üldkogul esinesid kõnedega Isamaa esimees Urmas Reinsalu, erakonna peasekretär Andres Metsoja ja Hepner, kes rõhutasid oma sõnavõttudes vajadust näha riiklikus poliitikas kaugemale Tallinnast ja tagada elu võimalikkus kõikjal Eestis. Eriti teravas fookuses on päevapoliitiliste sündmuste tõttu selles küsimuses automaksu kehtestamise plaan, mis tabab ebaproportsionaalselt ja ebaausalt just maapiirkondades elavaid inimesi ja peresid.

„Raplamaa paikneb Eesti tuiksoonel ja meie jaoks on eluliselt tähtsad küsimused taristuinvesteeringud kohalikesse teedesse, üleriigilistesse magistraalidesse, elektritaristusse jm.,“ sõnas oma kõnes Hepner. „Lahendamist ootab suur hulk erinevaid haridusküsimusi, maakonda on tabanud väga suur surve süsteemituks kaevandustegevuseks. Need küsimused ja veel paljud teised ei ole kaugeltki ainult kohaliku elu tasandil, vaid seotud riigi keskvalitsuse tegevustega. Kuigi Isamaa ei ole täna valitsuses, on meie ülesanne neid küsimusi küsida ja Raplamaa arengu eest seista,“ lisas ta.

Üldkogul valiti uus piirkonna juhatus, esindajad erakonna volikokku ja piirkonna revisjonikomisjon.

Piirkonna juhatusse valiti Allar Haljasorg, Heiki Hepner, Maiu Kalmus, Villu Karu, Margit Nurmeots-Oras, Andrus Saare ja Kalle Teekivi.

Erakonna volikogu liikmeteks valiti Villu Karu, Andrus Saare ja Kalle Teekivi.

Piirkonna revisjonikomisjoni liikmeteks valiti Olga Andrejeva, Lea Kõiv ja Žanna Randmaa.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga