Isamaa asutas Raasiku osakonna, esimeheks valiti Markus Veia

Isamaa Harju piirkonna juhatuse koosolek.

Sel nädalal toimunud Isamaa Harju piirkonna juhatuse koosolekul otsustati asutada erakonna Raasiku osakond. Osakonna juhatusse valiti Uno Holmberg, Meeme Loik ja Markus Veia, viimasest sai ka osakonna esimees.

,,Isamaa Harju piirkonna juhatuse eesmärk on arendada Harju maakonda tervikuna ja asutada Isamaa osakonnad kõikidesse Harjumaa omavalitsustesse. Äsja valitsuskoalitsiooni poolt riigikogule üle antud regionaalpoliitikat vaenav riigieelarve näitab vajadust levitada piirkondlikul tasemel sõnumit, et Isamaa on positiivne alternatiiv praegusele valitsusele. 2025. aasta sügisel toimuvad kohalike omavalitsuste volikogude valimised ning on oluline, et saame Raasikul moodustada tugeva valimisnimekirja“ ütles Harju piirkonna esimees Jan Trei.

Osakonna esimees Markus Veia sõnas: „Raasiku osakonna loomine annab võimaluse kaasata erakonna tegevustesse uusi inimesi ja ideid, kelle mõtted ja ettepanekud aitavad arendada Raasiku valla elu, kanda isamaalist maailmavaadet ning saavutada parim võimalik tulemus valimistel. Samuti on oluline, et Raasiku osakond hakkab kaasa rääkima kogukonna arenguküsimustes.“

Isamaa Harjumaa piirkonnas on 515 liiget. Osakonnad on Viimsis, Sauel, Raes, Kiilis, Keilas, Kosel Lääne-Harjus, Harkus, Sakus, Kuusalus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga