Otepää Gümnaasiumi staadionil avati multifunktsionaalne spordiväljak

Spordiväljaku avamisel lõikasid lindi läbi Otepää vallavanem Jaanus Barkala ja FC Otepää treener Martin Teder. Foto: Monika Otrokova

Otepää Gümnaasiumi staadionil avati 17.septembril uus multifunktsionaalne spordiväljak ehk „puur”. Mini-arenal on võimalik tegeleda erinevate spordialadega.

490 ruutmeetri suurune spordiväljak on ehitatud mitme erineva pallimängu – jalgpall, korvpall, võrkpall, rahvastepall – harrastamiseks. Lähiajal on plaanis rajada mänguväljakule ka valgustus.

Mänguväljak avati FC Otepää väikeste jalgpallipoiste mänguga. Lindi lõikasid läbi Otepää vallavanem Jaanus Barkala (Isamaa) ja FC Otepää treener Martin Teder.

„Nagu me teame, on liikumine tugeva tervise alus ja Otepää vald sportliku vallana on alati oluliseks pidanud pakkuda inimestele erinevaid spordi- ja liikumisvõimalusi,“ ütles vallavanem Jaanus Barkala.

Otepää Vallavalitsuse kommunikatsioonijuhi Monika Otrokova edastusel tõi avamängul palli mängu vallavolikogu esimees Rein Pullerits, pallid kinkis mängijatele Otepää Gümnaasiumi direktor Maire Murumaa. Ehitaja Otepää Ehitusgrupp, järelevalve teostaja Frapini OÜ. Kogu mahus Otepää valla eelarvest rahastatud tööde kogumaksumus oli umbes 70 000 eurot.

Viimase aasta jooksul on Otepää vallas rajatud üks uus mini-arena Keeni noortekeskuse juures ja korda tehtud Palupera tee korvpalliväljak. Nüüd lisandus uute ja korda tehtud spordiväljakute nimekirja ka Otepää Gümnaasiumi mänguväljak.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga