Galerii: Isamaa seenioride Kogu valis uue juhatuse

Laupäeval, 16 novembril pidas Isamaa Seenioride Kogu Tallinnas Euroopa hotelli konverentsisaalis üldkogu, kus valiti Seenioride Kogule uus juhatus ja revisjonikomisjon.

Juhatuse liikmeteks valiti: Ann Räämet, Georg Männik, Jüri Trei, Elvi Korjus, Mari Suurväli, Piret Maasik, Sirje Taits, Viigi Saksakulm ja Jaan Vaiksaar.

Revisjonikomisjoni liikmeteks valiti: Anne Rehkalt, Linda Langus ja Marvi Volmer.

Vastvalitud juhatus valib uue esimehe ja aseesimehed järgmisel koosolekul.

Isamaa seenioride senise juhi Ann Räämeti sõnul on oluline, et ühiskonnas mõistetaks väärikuse olulisust. „Olgem positiivsed ja olgem väärikad. Konfliktide üles kütmine ühiskonnas, sh rünnakud ühiskonna eakamate liikmete suunal ei tohiks olla vastuvõetavad,“ ütles Räämet.

„Positiivsed sõnumid ja lahendused tulevad siis kui tehakse koostööd, mitte ei üritata lühiajalise kasu nimel vastanduda. Seenioride roll on ühiskonnas oluline. Erinevad prognoosid näitavad, et meie rahvastik vananeb. See on osa tuleviku Eestist ning ühiskond peab sellega arvestama nii linnaruumi planeerimisel kui ka tööjõuturul. Lugupidav ja kaasav suhtumine noortesse ja eakatesse aitab neile väljakutsetele lahenduse leida,“ ütles Räämet.

Seenioride üldkogul tegi ettekande pensionireformist Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder. Kohalike omavalitsuste rollist tegi ettekande Isamaa aseesimees Heiki Hepner. Avakõne pidas Isamaa noorteühenduse esimees Karl Sander Kase.

Vaata pilte üldkogult:


Kommentaarid artiklile “Galerii: Isamaa seenioride Kogu valis uue juhatuse

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga