Tõnis Mölder liitub Isamaa Erakonnaga

Endine keskkonnaminister ja praegune Riigikogu liige Tõnis Mölder liitub Isamaaga. Foto: Erik Peinar / Riigikogu kantselei

Riigikogu liige Tõnis Mölder teatas reedel, et liitub Isamaa erakonnaga. Avaldame tema pöördumise.

Head Eesti inimesed!

Pärast 15 aastat Keskerakonnas on aeg keerata poliitikas uus lehekülg. Olen otsustanud liituda erakonnaga Isamaa!

Keskerakond on seisnud ühiskonna nõrgemate gruppide ja hooliva sotsiaalpoliitika eest. Olnud erakond, mis on seisnud tugeva regionaalpoliitika eest üle Eesti ning hoidnud tasakaalu erinevate ühiskonnagruppide vahel.

Tänaseks on Keskerakond ning selle liikmed valinud uue suuna, mis ei sobi kokku minu poliitiliste vaadetega. Keskerakond on liikunud tsentrist äärmusesse ning valinud ühiskonna kooshoidmise asemel vaid ühe kitsa valijagrupi hoidmise tee.

Tänan kõiki valijaid ja erakonnakaaslasi, kes on mind teel Keskerakonnas aidanud aga nüüd tuleb see uks enda järel sulgeda, et astuda uuele rajale.

Eesti poliitikas on vaja tugevat erakonda, mis suudab pakkuda täisväärtuslikku alternatiivi tänase valitsuse tagurlikule poliitikale. Poliitiline jõud, kes kõnetab kõiki inimesi üle Eesti. Inimesi Võrust Tallinnani ja Saaremaast Tartuni. Isamaa on tugev jõud tänases julgeolekuolukorras ning suudab pakkuda lahendusi keerulises majanduslikus olukorras. Üheskoos Isamaaga saame viia ellu poliitikat, mis hoiab Eesti inimesi ja loodust.

Mina lähen üheskoos edasi Isamaa meeskonnaga, kus saan seista oma valijate eest ning anda panuse Eesti arengusse.

Urmas Reinsalu: tervitan Tõnis Mölderi otsust liituda Isamaaga

Isamaa esimees Urmas Reinsalu tervitas Mölderi otsust. „Tõnise liitumine tugevdab Isamaad. Tal on poliitikas pikaajaline kogemus nii riigi kui omavalitsuse tasandil. Tema kogemused sotsiaal- ja keskkonnavaldkonnas tulevad erakonnale kasuks ning Riigikogus tugevneb Isamaa positsioon,“ kirjutas Reinsalu.

Ta lisas: “Isamaa on positiivne alternatiiv Reformierakonna valitsuse majandusvaenulikule poliitikale. Riigieelarve kokkupanemine näitab selgelt, et Reformierakonna valitsusel puudub nägemus, kuidas majanduslangusest välja tulla. Isamaa on välja pakkunud oma visiooni ning töötame selle eest.

Mul on hea meel, et saame seda teha koos Tõnisega.”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga