Mart Luik on täna külas saates „Meedia keskpunkt“

Täna õhtul kell 21.30 algavas Tallinna Televisiooni saates „Meedia keskpunkt“ osaleb selle eetriajaloo esimese Isamaa esindajana Tallinna linnavolikogu aseesimees Mart Luik.

Ajakirjaniku hariduse ja taustaga riigikokku kandideeriv Mart Luik on sel korral saates külalisena tavapärase saatejuhi Heimar Lengi asemel.

„Pidasin suurepäraseks võimaluseks saatekülalisena kutsele positiivselt vastata. Minu osalust aitas kinnitada asjaolu, et kaks saatejuhti, Mart Ummelas ja Urmi Reinde, on mu endised kolleegid, nii et õhustik konstruktiivseks aruteluks on kindlasti olemas,“ kommenteeris Luik õhtust saadet.

Nimelt tegi Luik Ummelasega koos 20 aastat tagasi Vikerraadio saadet „Rahva teenrid“ ja oli koos Reindega kolleegid 30 aastat tagasi ajakirja „Kultuur ja elu“ toimetuses. „Maailm ja eriti Eesti on ju nii väikesed,“ lisas Luik.

Kuigi konkurendid on välja toonud asjaolu, et alates 1. jaanuarist ei tohi riigikokku kandideerijad saatejuhtidena üles astuda, siis pole muretsemiseks põhjust. „Ma polegi saate üks tänastest juhtidest, vaid saate külaline,“ rahustas Luik.

Seekordseteks saateteemadeks on laupäeval toimunud naiste marss, trollimine ja poliitiline tsensuur, Vahur Kooritsa ettepanek suunata raketid Peterburile ja palju muud põnevat.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga